Nečinnost, děkovačka, čtení…

15. listopadu 2010 v 17:12 | Ainikki |  => Info
Zdravím,

hlásím se vám s pár informacemi, abyste věděli, proč je tu po mně pusto prázdno a neodpovídám ani na komentáře, což mám normálně ve zvyku. Od minulého pátku jsem nebyla doma. Nejdřív to byl výlet do Prahy na pracovní pohovor, a potom jsem se na celý víkend usadila u ségry na priváte v HK, protože jsem se rozhodla si tam udělat rekvalifikační kurz (modeláž nehtů je můj velký koníček, tak proč se neposunout o úroveň víš, abych se tomu mohla věnovat malinko víc), takže k počítači jsem se nedostala a výhledově to nebude o moc lepší. Školení pokračuje zítra a ve středu, pak mám chvilku na oddech a opět se jede celý víkend, až po neděli tam bude delší pauza, takže to už se mi snad povede mít chvíli klid a pokračovat v psaní, protože na to už jsem delší dobu ty svoje ideální podmínky neměla (neustále se něco dělo, co mi kazilo soustředění), takže jsem vyčerpala všechny předepsané díly. Jak správně odhadla Zuzana v komentáři, desítka je ten poslední na světě, k dalším jsou jen osnovy. Vydržte tedy, já se zase rozjedu. :-) Holt to jen zrovna vyšlo tak, že po dekádě bude menší pauza.

A samořejmě velké díky patří všem, kdo napsali komentář. Udělalo mi to ohromnou radost, když jsem je po tom víkendu dnes všechny četla. :-)


Každopádně i tak se tu něco chystá. Před nějakým časem jsem oslovila Cathrin Kay, aby mi udělala dess pro blog. Přála jsem si, aby tu po té dlouhé době, kdy se tady objevovaly jen ty moje amatérské infantilně vypadající pokusy o vzhled, bylo něco na úrovni. Já jsem spokojená a to velmi, tak snad vy budete taky. Chtěla jsem, aby to korespondovalo s povídkou, takže v pozadí máte Berlín. Nevím, kdy přesně se to tu objeví, ona mi psala, že je to hotové, už v pátek, ale já si to četla až dnes, takže předpokládám, že to nastaví, až bude mít trochu času. Prozatím si to můžete prohlédnout jen jako screen a já jí tímto veřejně moc děkuji. Jsem hrozně ráda a dokážu ocenit, když se ještě v dnešní době dokáže najít člověk, který je ochotný udělat pro někoho cizího něco úplně nezištně.

Pak se taky přiznám, že jedna z věcí, která mě v poslední době rozptylovala, bylo to, že jsem po dlouhé době, kdy jsem v podstatě louskala jen fan povídky, narazila na knížku, která mě opravdu vtáhla. Jedná se o poutavě napsanou upírskou ságu, a i když je to zařené do scifi a hororu, tak já bych řekla, že to bylo vyloženě babské čtení plné romantiky. Já se pokusím (alespoň pro druhý blog) ve čtvrtek nebo v pátek k tomu napsat něco podrobněji a prozradím vám tam přesný název a autora. :-)
Teď už nemám moc času se tu více rozepisovat. Musím si zjistit autobus na zítra, sbalit si věci, a zopakovat si základní manikúru a masáž. :-)

Zatím se mějte a vydržte

Pa

Vaše Ainikki

PS.: Někdo jste se ptal na podorbnosti o tom baru, kde spolu byli kluci. Tady je jejich stránka, tam najdete i adresu: Caroshi

screen
 


Komentáře

1 zuzana zuzana | 15. listopadu 2010 v 18:06 | Reagovat

To bol dobrý nápad, prečo nespraviť zo záľuby prácu, teraz už len založiť živnosť a máš po starostiach :)
Som zvedavá na tú knihu, upírske sú teraz in. Ja mám tiež nejaké doma, som zvedavá, či tie isté :)

2 Joana Joana | 15. listopadu 2010 v 22:20 | Reagovat

Ty jsi šikovná! Teď už budeš na nehty hotový profík, je fajn dělat něco, co tě baví. Tak snad se v tom pak bude dát i uchytit, že? :-) Na upíry jsem zvědavá, já se teď zase plácala na bez-hranicích v jedné povídce, která se výjimečně odehrávala v Čechách, tak jsem byla spokojená, že mám co číst. Kromě stohů anglických textů do školy :-!

3 Joana Joana | 15. listopadu 2010 v 22:21 | Reagovat

jooo a design vypadá zajímavě, tak ať už tu je :-D  :-D

4 Áďa Áďa | 17. listopadu 2010 v 15:49 | Reagovat

není to doufám Twilight sága, že ne :-D
já upírskýho jednou jako malá (asi jedenáct, dvanáct mi tehdy bylo) přelouskala Draaculu (tu původní, originální verzi) a od tý doby mě ostatní upírský knihy rozčilovaly... protože mi to přišlo jako až moc od tématu...
teda, tak ty budeš nehtařka... držím palce, ale ty první měsíce si teda užiješ :-)

5 Đenie ツ Đenie ツ | Web | 4. února 2011 v 0:34 | Reagovat

Ainikki, holka, neslehla se po tobě ještě zem??? :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama